Om oss

På 360helse jobber Naprapater, Fysioterapeuter, Manuellterapeuter, Osteopater og Massører med lang erfaring og bred kompetanse. Vi har alltid korte ventelister, så du raskt og effektivt kan få hjelp. Vår målsetning er at du skal bli så bra som mulig så fort som mulig. Vi har også fokus på at du underveis i behandlingsserien skal få kunnskap om egen helse så du kan gjøre de tiltakene som kreves for at du skal holde deg smertefri. Behandlerene våre legger stor vekt på kommunikasjon, grundig testing og re-test etter endt behandling/behandlingsserie så både pasient og behandler får et tydelig svar på effekten av behandlingen. Vi har et godt behandler-nettverk som vi benytter oss av når noe annet må til i tillegg eller istedet for det vi kan gjøre for deg.
Hjertelig velkommen!

Våre terapeuter

Marte Roksvåg Soleim

Naprapat, spes.komp. Ortopedisk Medisin, daglig leder

marte@360helse.no

Ingunn Erlien

Aut. Fysioterapeut, spes.komp. Ortopedisk Medisin

ingunn@360helse.no

Karoline Stenbeck

Aut. Fysioterapeut, spesialist i ultralyddiagnostikk og injeksjonsterapi

karoline@360helse.no

Hanna Toverød

Aut. Fysioterapeut

hanna@360helse.no

Alise Malene Ohme

Naprapat

alise@360helse.no

Mette Rudolfsen

Aut. Fysioterapeut, Kurset i Idrettsmedisin

mette@360helse.no

Hanne Mette Sande

Manuelterapeut og spesialist i ultralyddiagnostikk

Hanne.mette@360helse.no